Сейф для зброї Gute ОШМ-115КТ
3 950 ₴
- В наявності
- Код: ОШМ-115КТ
Сейф GUTE ОШМ-115КТ: Оптимальний вибір
Ідеально для карабінів та помпових рушниць!
Висота 1150 мм робить модель ОШМ-115КТ ідеальним варіантом для власників зброї середньої довжини (АК-системи, AR-15, помповики). Він не займає зайвого місця по висоті, як стандартні шафи.
Чому це зручно?
- Економія місця: Компактніший за стандартні 1.3м моделі, але ширший за економ-варіанти (30 см ширини).
- Місткість: Комфортно стають 2 одиниці зброї.
- Повний фарш: Трейзер для патронів вже в базі.
Характеристики
| Розміри (ВхШхГ) | 1150 х 300 х 200 мм |
| Макс. висота зброї | 1130 мм |
| Призначення | Карабіни, помповики |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gute |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Товщина металу | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Загальні | |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1148 мм |
| Внутрішня глибина | 172 мм |
| Внутрішня ширина | 298 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1150 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
- Ціна: 3 950 ₴

