
Кейс для патронів 9 мм
270 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: M0104051
Відправка з 07 квітня 2026Практичний кейс для зберігання та транспортування патронів калібру 9 мм. Компактна конструкція забезпечує зручний доступ до набоїв та їх надійну фіксацію всередині.
Виготовлений із міцного пластику PETG, який має високу ударостійкість, стійкість до зносу та перепадів температур. Підходить для активного використання.
За бажанням можливе нанесення індивідуального гравіювання (написи, логотипи), що робить виріб чудовим варіантом як для особистого користування, так і як подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 20 |
| Вага | 150 г |
| Під калібр | 9 К |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 38 см |
- Ціна: 270 ₴

