
Стелаж Атлант КС 2000х1200х500 Меткас, 150 кг/полицю, 5 полиць, фарбований, металевий
6 200 ₴
5 850 ₴
- В наявності
- Код: AC200151205054G
Особливості стелажів серії Атлант:
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 150 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Метал стійки в серії Атлант товщиною 0.9 мм
- Стелажі зі сталевою полицею відмінно підійдуть для підвалу або двору приватного будинку.
- Полиці стелажа кріпляться на болтах.
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Упаковка: стелаж поставляється в картонній упаковці.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5 см. від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 25 мм |
| Матеріал полиць | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг г |
| Висота стелажу | 200 см |
| Габаритні розміри упаковки | 121х51х16 см, 201х6х6 |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 50 см |
| Колір | Сірий (RAL 7038) |
| Кількість полиць | 5 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 150 кг |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Посилення полиці | 2 |
| Серія | Атлант (150 кг) |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Тип стелажу | поличковий |
| Товщина полиці | 0.6 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.9 мм |
| Ширина стелажу | 120 см |
- Ціна: 5 850 ₴










