
Стелаж Бюджет КМ 1600х900х400 Меткас, 175 кг/полицю, 4 полиці, МДФ, фарбований, металевий
2 800 ₴
2 010 ₴
- В наявності
- Код: BC160150904042A
Особливості стелажів серії Бюджет:
- Стійки і траверси стелажів не бояться корозії і підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, як-от: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 175 кг за рівномірного розподілу ваги.
- Метал стійок у серії Бюджет товщиною 0.65 мм.
- Для ваших потреб обирайте полиці з ДСП для нежитлових приміщень або МДФ для житлових. Також ви можете замовити стелажі зі сталевою полицею, вони чудово підійдуть для підвалу або двору приватного будинку.
- Полиці стелажа кріпляться на зачепах, що полегшує і прискорює процес складання (15-30 хв).
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття Вашої підлоги від пошкоджень.
- Є можливість замовити додаткові полиці.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- При складанні стелажа з підсилювачем полиці, його зачепи необхідно ЗАГНУТИ ВСЕРЕДИНУ. Це сильно впливає на максимальне навантаження, яке витримує полиця.
- Нижню полицю має бути розміщено не вище 5 см. від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 37.5 мм |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг г |
| Висота стелажу | 160 см |
| Габаритні розміри упаковки | 91х41х7 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 40 см |
| Кількість полиць | 4 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 175 кг |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Посилення полиці | 1 |
| Серія | Бюджет (100-175 кг) |
| Тип кріплення полиці | Зачепи |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | розбірна |
| Товщина полиці | 4 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.65 мм |
| Ширина стелажу | 90 см |
- Ціна: 2 010 ₴










