
Стелаж Стандарт ОД 1800х1100х600 Меткас, 220 кг/полицю, 5 полиць, ДСП, оцинкований, металевий
3 444 ₴
- Немає в наявності
- Код: S180201106051
Особливості стелажів серії Стандарт:
- Стійки та траверси стелажів не бояться корозії та підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових та нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 220 кг за рівномірного розподілу ваги.
- Метал стійок у серії Стандарт товщиною 0.8 мм
- Полиці стелажу кріпляться на зачепах, що полегшує та прискорює процес збирання (15-30 хв).
Чому клієнти обирають стелажі Меткас:
- Ми завод-виробник.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках зберігають покриття Вашої підлоги від пошкоджень.
- Є можливість замовити додаткові полиці.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею та стелею.
- При складанні стелажу з підсилювачем полиці, його зачепи необхідно ЗАГНУТИ ВСЕРЕДИНІ . Це сильно впливає на максимальне навантаження, яке витримує полиця.
- Нижня полиця має бути розміщена не вище 5 см від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 37.5 мм |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг г |
| Висота стелажу | 180 см |
| Габаритні розміри упаковки | 111х61х9 см, 181x6x6 |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 60 см |
| Колір | Оцинкований |
| Кількість полиць | 5 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 220 кг |
| Покриття каркасу | Оцинковане |
| Посилення полиці | 2 |
| Серія | Стандарт (130-220 кг) |
| Тип кріплення полиці | Зачепи |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | цілісна |
| Товщина полиці | 10 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.8 мм |
| Ширина стелажу | 110 см |
- Ціна: 3 444 ₴

