
Стелаж Стандарт ОД 1800х900х400 Меткас, 220 кг/полицю, 5 полиць, ДСП, оцинкований, металевий
3 300 ₴
2 418 ₴
- В наявності
- Код: S180200904051
Особливості стелажів серії Стандарт:
- Стійки і траверси стелажів не бояться корозії і підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 220 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Метал стійки в серії Стандарт товщиною 0.8 мм
- Полиці стелажа кріпляться на зацепах, що полегшує і прискорює процес складання (15-30 хв).
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Упаковка: стелаж поставляється в картонній упаковці і поміщається в багажник легкового авто.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- При складанні стелажа з підсилювачем полиці, його зачепи необхідно загнути всередину. Це сильно впливає на максимальне навантаження яке витримує полиця.
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5 см. від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 37.5 мм |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.3 кг г |
| Висота стелажу | 180 см |
| Габаритні розміри упаковки | 91х41х9 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 40 см |
| Колір | Оцинкований |
| Кількість полиць | 5 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 220 кг |
| Покриття каркасу | Оцинковане |
| Серія | Стандарт (130-220 кг) |
| Тип кріплення полиці | Зачепи |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | цілісна |
| Товщина полиці | 10 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.8 мм |
| Ширина стелажу | 90 см |
- Ціна: 2 418 ₴






