
Стелаж Кронос ОС 2200х1200х300 Меткас, 80 кг/полицю, 6 полиць, оцинкований, металевий
4 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: KR220121203064
Особливості стелажів серії Кронос:
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 80 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Метал стійки в серії Кронос товщиною 0.65 мм
- Стелажі зі сталевою полицею відмінно підійдуть для підвалу або двору приватного будинку.
- Полиці стелажа кріпляться на болтах.
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Упаковка: стелаж поставляється в картонній упаковці.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5 см. від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 25 мм |
| Матеріал полиць | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акція | Є |
| Вага | 23 кг г |
| Висота стелажу | 220 см |
| Габаритні розміри упаковки | 121х31х18 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 30 см |
| Колір | Оцинкований |
| Кількість полиць | 6 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 80 кг |
| Покриття каркасу | Оцинковане |
| Посилення полиці | 1 |
| Серія | Кронос (70-100 кг) |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | розбірна |
| Товщина полиці | 0.55 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.65 мм |
| Ширина стелажу | 120 см |
- Ціна: 4 600 ₴






