
Стелаж Бюджет КМ 900х600х300 Меткас, 175 кг/на полицю, 3 полиці, МДФ, фарбований, металевий
1 800 ₴
984 ₴
- В наявності
- Код: BC090150603032A
Особливості стелажу:
- Стійки і траверси стелажів не бояться корозії і підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримує навантаження на полицю до 175 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Метал стійки товщиною 0.6 мм
- Полиці стелажа кріпляться на зацепах, що полегшує і прискорює процес складання (15-30 хв).
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Упаковка: стелаж поставляється в картонній упаковці і поміщається в багажник легкового авто.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5 см. від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 37.5 мм |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акція | Є |
| Вага | 6 кг г |
| Висота стелажу | 90 см |
| Габаритні розміри упаковки | 91х31х7 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 30 см |
| Колір | Антрацит (матовий RAL 9005) |
| Кількість полиць | 3 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 175 кг |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Посилення полиці | 1 |
| Серія | Бюджет (100-175 кг) |
| Тип кріплення полиці | Зачепи |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | розбірна |
| Товщина полиці | 4 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.6 мм |
| Ширина стелажу | 60 см |
- Ціна: 984 ₴










