
Стелаж Атлант КС 2500х1200х400 Меткас, 125 кг/полицю, 6 полиць, фарбований, металевий
6 186 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC250151204064G
Особливості стелажів серії Атлант:
- Стійки, траверси та полиці стелажів не бояться корозії та підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових та нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 150 кг за рівномірного розподілу ваги.
- Метал стійок у серії Атлант завтовшки 0.9 мм
- Стелажі зі сталевою полицею чудово підійдуть для підвалу або двору приватного будинку.
- Полиці стелажу кріпляться на болтах.
Чому клієнти обирають стелажі Меткас:
- Ми завод-виробник.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках зберігають покриття Вашої підлоги від пошкоджень.
- Є можливість замовити додаткові полиці.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею та стелею.
- Нижня полиця має бути розміщена не вище 5 см від підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 25 мм |
| Матеріал полиць | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг г |
| Висота стелажу | 250 см |
| Габаритні розміри упаковки | 1210х410х180 см, 2500х35х90 |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 40 см |
| Колір | Сірий (RAL 7038) |
| Кількість полиць | 6 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Навантаження на полицю | 125 кг |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Серія | Атлант (150 кг) |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | цілісна |
| Товщина полиці | 0.65 мм |
| Товщина рами стелажу | 0.9 мм |
| Ширина стелажу | 120 см |
- Ціна: 6 186 ₴










