
Стелаж Лофт Передпокій 1900х1000х400 Меткас, 35 кг/полицю, 6 полиць, ЛДСП, білий-білий сніг
6 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: LSP190251004065WW
Стелаж для дому або офісу в стилі Лофт від Меткас має простий, але ефектний дизайн, який гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, оформлений у сучасному або індустріальному стилі.
Основні переваги стелажа Лофт від Metkas:
- Каркас виготовлено з міцного металу, вкритого захисною фарбою (запобігає появі іржі та облущуванню).
- Стелаж Лофт простий у догляді - достатньо лише протирати вологою серветкою.
- Полиці виготовлені з ЛДСП стійкі до навантажень і зносу.
- Конструкція має цільні стійки, а полиці надійно кріпляться болтами.
Модель доступна у двох варіантах каркаса: Білий або Антрацит. Полиці можна вибрати у відтінках, які часто застосовуються як базові в лофт-дизайні.
Доставка здійснюється по всій території України, тому ви легко зможете отримати товар незалежно від вашого регіону. При покупці ви отримаєте гарантію на користування протягом 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг г |
| Висота стелажу | 190 см |
| Висота паковання | 90 см |
| Габаритні розміри упаковки | 194х42х12 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина стелажу | 40 см |
| Глибина упаковки | 6 |
| Колір полиці | білий сніг |
| Кількість полиць | 6 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиць | ДСП Ламіноване |
| Навантаження на полицю | 35 кг |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Серія | Лофт (35 кг) |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стійки | цілісна |
| Товщина полиці | 16 мм |
| Товщина рами стелажу | 1 мм |
| Ширина стелажу | 100 см |
| Ширина паковання | 26 см |
- Ціна: 6 700 ₴






